Usługi Informatyczne "ARGO"

Idź do spisu treści

Menu główne

Technologia

Rozwiązania

Prowadzisz działalność, nie masz jeszcze oprogramowania, z którego jesteś zadowolony lub używasz oprogramowania, ale zauważyłeś, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, lub po prostu brakuje w nim pewnych funkcji, które są dla Ciebie bardzo ważne - nie szkodzi. Zgłoś się do UI "ARGO" - rozwiążemy Twój problem. Przedstaw nam Swoje potrzeby, lub braki jakie posiada Twój aktualny program, a my dopasujemy się do Ciebie i stworzymy program, który spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli nie masz jeszcze oprogramowania, które będzie niezbędne w Twojej firmie, doradzimy Ci co wybrać z oferty producentów oprogramowania i pomożemy we wdrożeniu, a jeżeli zajdzie taka potrzeba stworzymy program specjalnie dla Ciebie.

 

Przy tworzeniu oprogramowania wiodącym językiem jest PASCAL. Zarówno dla programów Dosowych jak i Windowsowych.

Programy DOS'owe, wykorzystują biblioteki Turbo Vision, ich wygląd i obsługa nie odbiega zatem od większości popularnych programów dla systemu DOS, programy dla Windows wykorzystują charakterystyczne API Windows polecane przez firmę Microsoft.

Programy bazaodanowe, korzstają z baz danych dBase, Paradox, Interbase. Wykorzystywany jest także język SQL do obsługi baz danych, dzięki czemu oprogramowanie jest efektywniejsze i szybkie w zakresie dostępu do danych.


SYSTEMY OPERACYJNE
Tworzymy programy dla następujących systemów operacyjnych:

MS DOS
Windows 9x
Windows Me
Windows 2000
Windows XP

Windows Vista
Windows 7

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego